Ładowarka kołowa LiuGong 856H gotowa do odbioru!

Drodzy klienci zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym i obejrzenia najnowszej ładowarki LiuGong 856H! Najlepsza jakość w rozsądnej cenie. LiuGong 856H to tysiące możliwości. Przekonajcie się!

 

Ładowarka kołowa 856 z nowej serii H to bardzo wydajny partner na placu budowy. Najważniejsze elementy nowych ładowarek to przeprojektowany wysięgnik typu „Z” wraz z łyżką, zaawansowany system hydrauliczny reagujący na obciążenie „load-sensing” oraz elastyczna przekładnia typu powershift zapewniającą krótkie cykle pracy.Waryński Trade - LiuGong 856H

856H w pełni wykorzystuje moc 215 KM (160 kW) silnika Cummins QSB6.7 Tier 4. Silnik ten charakteryzuje wysoka wartość momentu obrotowego uzyskiwanego przy niższych prędkościach obrotowych oraz szybka reakcja na zmienne obciążenia. 856H oferuje do wyboru dwie wyprodukowane przez ZF przekładnie powershift, dające możliwość płynnego przełączania: kombinacja 4 w przód/3 w tył oraz zupełnie nowa kombinacja 5 w przód/3 w tył.

Układ hydrauliczny reagujący na obciążenie w zależności od zapotrzebowania dostosowuje poziom mocy układu roboczego lub sterowania, zapewniając tym samym szybką reakcję i znakomitą wydajność. Osiągnięcie płynnej i doskonałej kontroli nad maszyną, wysięgnikiem oraz osprzętem roboczym nigdy nie było łatwiejsze.

Waryński Trade - LiuGong 856H

 

Szybkozłącze umożliwia łatwą i sprawną wymianę osprzętów tak, aby maksymalnie zwiększyć wydajność.

Ergonomicznie zaprojektowane sterowanie, przestrzenna kabina, dobra widoczność i odpowiednio dobrane funkcje zwiększają komfort operatora i ogólną wydajność w miejscu pracy.

Ładowarka 856H posiada wiele innowacyjnych rozwiązań przyspieszających serwisowanie i konserwację, dzięki czemu obniżają się koszty serwisowania, pozwalając Wam skoncentrować się na prowadzeniu firmy.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym (+ 48 22) 632 39 56 wew. 112 lub e-mail: j.muzal@warynski-trade.com.pl !

Więcej informacji w katalogu:

Liugong CLG 856Hpobierz