Hidromek HMK 62 T

Premiera najnowszej mini koparko-ładowarki Hidromek HMK 62 T

W trakcie eRobocze Show 2024 w Lubieniu Kujawskim zaprezentowaliśmy najnowszą mini koparko-ładowarkę Hidromek 62 T

Zobacz krótką relację z targów oraz dowiedz się więcej pobierając kartę katalogową Hidromek 62 T (pobierz).

 

Silnik  
Marka Kubota
Model V2403-CR-T-EW03
Ilość cylindrów 4
Średnica & skok 87 x 102.4 mm
Pojemność 2434 c
Maksymalna moc silnika  48,6 kW 65,2 HP @2700 obr./min. brutto
Maksymalny moment 198,5 Nm @1600 obr./min. brutto
   
Układ hydrauliczny   
Przepływ głównej pompy 60 L/min @ 2700 obr./min.
Ciśnienie 220 bar
   
Wydajność ładowarki  
Pojemność łyżki 0.45 m³
Maks. siła odspajania łyżki 2883 kgf
Maks. siła odspajania ramienia ładowarki 2600 kgf
   
Wydajność koparki  
Pojemność łyżki 0.06 m³
Maks. siła odspajania łyżki 1985 kgf
Maks. siła odspajania ramienia koparki 1500 kgf
   
Masa eksploatacyjna  
Masa eksploatacyjna 5.280 kg

Hidromek HMK 230LC

Nowa seria H4
Innowacja wynikająca z doświadczenia

Produkowane z wykorzystaniem opracowanego układu hydraulicznego, nowe koparki HİDROMEK serii H4 oferują znakomite osiągi dzięki szybszej, wydajniejszej i skutecznej pracy. Koparki serii H4 wykonują więcej pracy przy mniejszym zużyciu paliwa; w związku z tym są bardziej opłacalne dla swoich użytkowników niż kiedykolwiek.

 

WIĘCEJ PRACY W KRÓTSZYM CZASIE

 

17% wydajniejsza *

Skracając czas cyklu pracy dzięki większej pojemności i prędkości łyżki, seria H4 przenosi produktywność na najwyższy poziom dzięki nowej technologii.

21% bardziej wydajne *
Dzięki ulepszeniom osprzętu i grupy hydraulicznej koparki serii H4 zapewniają więcej pracy w krótszym czasie.

7% szybciej *
Dzięki szybszym ruchom hydraulicznym dzięki opracowanej konstrukcji układu hydraulicznego koparki serii H4 zapewniają więcej pracy w krótszym czasie.

 

BARDZIEJ TRWAŁE

 

Koparki HİDROMEK, produkowane z myślą o wzmocnionej, wytrzymałej konstrukcji z uwzględnieniem maksymalnej wydajności, długiej żywotności i płynnej pracy w trudnych warunkach terenowych, zapewniają większą trwałość dzięki ulepszeniom wprowadzonym w nowej serii H4. Dzięki wzmocnionej, wytrzymałej konstrukcji produkowanej w nowoczesnych zakładach produkcyjnych firmy HİDROMEK i przechodzącej przez wrażliwe procesy kontroli jakości, koparki serii H4 mają doskonałą trwałość.

 

BEZPIECZNE ŚRODOWISKO PRACY

 

Kabina ROPS i FOPS

Dzięki standardom ROPS (konstrukcja chroniąca przed przewróceniem) i FOPS (konstrukcja chroniąca przed spadającymi przedmiotami) koparki serii H4 zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i trwałość.

 

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI WIDZENIA

 

Zaprojektowane ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo pracy, seria H4 zapewnia doskonałą widoczność, minimalizując martwy punkt w bocznych i tylnych kamerach. Wraz ze wzrostem liczby reflektorów ledowych, widoczność w nocy uległa znacznej poprawie w koparkach serii H4; Ponadto istnieją również czerwone uchwyty i etykiety ostrzegawcze zapewniające maksymalne bezpieczeństwo operatora.

 

DŹWIĘKOWE SYSTEMY OSTRZEGAWCZE

 

KOPARKI serii H4 zapewniają bezpieczniejsze środowisko pracy dzięki automatycznemu sygnałowi dźwiękowemu, systemowi ostrzegania o wahaniach i systemowi ostrzegania o podróży.

 

* Dane są przygotowane w porównaniu z poprzednią serią w trybie HP.

WARYŃSKI TRADE Sp z o. o. – OFICJALNY DYSTRYBUTOR MARKI AUTOSAN

Zarząd Spółki WARYŃSKI TRADE sp. z o. o. informuje, iż doszło do obustronnego podpisania umowy dystrybucyjnej z firmą AUTOSAN sp. z o. o. na sprzedaż autobusów produkowanych w zakładach w Sanoku.

AUTOSAN sp. z o.o. jest kontynuatorem tradycji jednego z najstarszych przedsiębiorstw na Podkarpaciu i w całej Polsce o ponad 188-letniej historii. AUTOSAN to przede wszystkim polski producent autobusów. Mury fabryki opuściło do chwili obecnej niemal 115 tysięcy pojazdów.

Aktualna oferta obejmuje autobusy z napędem tradycyjnym, niskoemisyjnym gazowym oraz bezemisyjnym elektrycznym, przeznaczone do komunikacji miejskiej, podmiejskiej i międzymiastowej, a także autobusy specjalne.

W pojazdach AUTOSAN oferowane są nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, ekologii oraz oszczędności eksploatacyjnych.

Profil działalności Spółki obejmuje również komponenty do pojazdów szynowych, a także produkty dla wojska. 

Komunikat COVID-19

Szanowni Państwo,

W związku z panującą epidemią COVID-19 prosimy przed przyjazdem do naszych oddziałów o kontakt telefoniczny. Pracujemy bez zmian i sytuacja nie ma wpływu na realizowanie zleceń oraz pracę serwisu. Przypominamy, że części do maszyn można zamawiać w sklepie internetowym lub telefonicznie. Apelujemy również o kontakt mailowy.

Wszystkie niezbędne kontakty znajdują się w zakładce kontakt.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Waryński Trade sp. z o. o.

Nagroda dla koparki HIDROMEK

W maju, w Weronie, odbędzie się 31. edycja targów maszyn budowlanych SaMoTer. Po raz 23. organizatorzy postanowili wręczyć nagrody za innowacje – SaMoTer lnnovation Award, w trzynastu różnych kategoriach konkursowych. W kategorii koparek wyróżniona została, nowa, znakomita koparka HIDROMEK 230LC-H4.

 

Koparka HMK230LC-H4 firmy HIDROMEK została doceniona za poziom integracji wszystkich komponentów, który przynosi ogromne korzyści pod względem wy­dajności, produktywności i zwrot­ności maszyny, a także ergonomię i wysoki poziom bezpieczeństwa operatora. Nowa konstrukcja umożliwia proste i skuteczne użytkowanie we wszystkich warunkach. Wprowadzone innowacje elementów hydraulicz­nych sprawiły, że nowa koparka HMK230LC-H4 wyróżnia się swoją prędkością roboczą oraz zwiększo­ną wydajnością!

 

Nowa konstrukcja zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa, a intuicyjne funkcje i aplikacje, pomagają operatorom bardziej skoncentrować się na własnej pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą koparek gąsienicowych Hidromek:

Nowa siedziba

Zmieniamy się dla WAS!
Od dziś nasz nowy adres to:
Trakt Brzeski 118,
05-077 Warszawa

Nasza nowy adres to bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja przy drodze krajowej nr 2 będącej polską częścią międzynarodowego szlaku komunikacyjnego E30 z Cork (Irlandia) do Omska (Rosja).
W nowym miejscu znajdują się wszystkie biura,
magazyn części zamiennych oraz serwis maszyn budowlanych.
Numery telefonów pozostają bez zmian.

ZAPRASZAMY!

Agropromocja 2019 – prezentacja Waryński & JAC

Firma BIZON, z którą połączyły nas wspólne cele biznesowe brała udział w targach w Nawojowej – Agropromocja 2019. Na stoisku prezentowane były m.in nasze maszyny : ładowarka H928 i wózek JAC

Z dumą przekazujemy Państwu, ze nasz przedstawiciel z południa Polski, otrzymał wielkie wyróżnienie  od Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w konkursie na najlepszą ekspozycję w kategorii – Mechanizacja Rolnictwa. Serdecznie gratulujemy!


Rolnictwo to ogromny rynek, który od lat korzysta z naszych niezawodnych maszyn w pracy. Poniżej kilka zdjęć z targów.