Wózki widłowe JAC

Oferowane przez nas wózki widłowe JAC to wysokiej klasy sprzęt dla profesjonalistów, o racjonalnym stosunku ceny do jakości, przy zachowaniu wszystkich wymagań naszych Klientów. Wózki produkowane są w oparciu o nowoczesne technologie, spełniając wszystkie standardy bezpieczeństwa. Stanowią niezbędne wyposażenie wszędzie tam gdzie transportowana i magazynowana jest duża ilość towarów, niezbędny jest szybkość i komfort pracy oraz niezawodność.

Oferta:
Wózki spalinowe – modele przystosowane do transportu lekkiego i ciężkiego. Niezwykle łatwe w obsłudze, niezawodne i bezpieczne. Nasze wózki wyposażone w podzespoły renomowanych producentów cechuje duża siła i dynamika. Wózki spalinowe przeznaczone są do intensywnej wielogodzinnej pracy w zmiennych warunkach pogodowych. Oferujemy wózki o udźwigu od 1500kg do 10000kg napędzane ekonomicznymi silnikami Diesla lub na gaz.

Wózki elektryczne – przystosowane do pracy tam gdzie wymagany jest niski poziom hałasu i gdzie praca wózków spalinowych nie jest możliwa ze względu na emisję szkodliwych spalin. Wózki elektryczne JAC zapewniają wysokoą efektywność pracy oraz niskie koszty użytkowania. Zastosowany napęd zapewnia pełną moc przy pracach z dużym obciążeniem oraz zapewnia trwałość i długie bezproblemowe użytkowanie wózka.

Wózki unoszące i podnośnikowe – efektywne i zwrotne. Niezbędne narzędzie do pracy w magazynach, w wąskich korytarzach roboczych. Funkcjonalność wózków podnoszących zapewniają sztywne maszty o dużym udźwigu i wysokości podnoszenia. Żadnej przeszkody nie stanowią nawet trudne warunki i nietypowe towary.

Pełną ofertę wszystkich typów i modeli uzyskają Państwo w naszym biurze handlowym:
Jolanta Muzal – Szef Biura
tel.: (+ 48 22) 632 39 56 wew. 112
tel. 2: + 48 663 904 003
e-mail: j.muzal@warynski-trade.com.pl