Serwis Maszyn Budowlanych

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

  Oferujemy zaawansowany, szybki oraz atrakcyjny cenowo serwis maszyn budowlanych.

  O maszynach budowlanych i ich sprzedaży wiemy wszystko. Także to, że przy podejmowaniu decyzji o zakupie sprzętu kluczową rolę odgrywają dzisiaj nie tylko parametry techniczne poszczególnych modeli sprzętu, ale również czynniki decydujące o możliwościach efektywnego i długoterminowego użytkowania pozyskanych maszyn.

  Właśnie dlatego w naszej pracy ogromną wagę przywiązujemy do kwestii związanych z serwisem oferowanego sprzętu. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w szkoleniach odbywających się u producentów dystrybuowanych przez Waryński Trade Sp. z o.o. maszyn.

  Dzięki ich kompetencjom i doświadczeniu gwarantujemy Państwu szybkie wykrycie usterek, solidność w naprawie oraz terminowość wykonania wszelkich związanych z nią prac. Zapewniamy też części zamienne do wszystkich oferowanych przez naszą firmę maszyn nowych i używanych.

  Na Państwa życzenie dojeżdżamy do maszyn na place budowy. Nasz mobilny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dysponuje 5 samochodami serwisowymi z pełnym wyposażeniem warsztatowym. Czas reakcji na zgłoszenie to 48 godzin, a maksymalny czas naprawy nie przekroczy 14 dni.

  Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  Kierownik Biura Serwisu: Michał Wawer

  Nasz serwis maszyn budowlanych mieści się w Warszawie przy ulicy Trakt Brzeski 118 przy drodze krajowej nr 2, ale swoje usługi gwarantujemy na terenie całego kraju!

  tel.: + 48 22 632 67 69

  fax.: +48 22 632 11 64 wew. 9

  e-mail: serwis@warynski-trade.pl

  Galeria